Onderwijscongres: Leskwaliteit die werkt. Over leskwaliteit, mythes en een sterk curriculum
18 januari 2026 – Eindhoven (Fifth NRE)
Het Onderwijscongres: Leskwaliteit die werkt is een congres georganiseerd door Uitgeverij OMJS en LannooCampus. Dit keer gaat het over leskwaliteit, mythes en een sterk curriculum.
De dag bestaat uit twee keynotes van sprekers Tim Surma en Pedro De Bruyckere én twee workshoprondes van diverse auteurs.
Na afloop ontvang je een goodiebag met o.a. de laatste boeken van de keynotesprekers.
Inhoud
Na het succes van het Onderwijscongres uit 2026 met thema Motivatie & Gedrag staat er een nieuw congres gepland op maandag 18 januari 2027. Dit keer met het thema Leskwaliteit die werkt – over leskwaliteit, mythes en een sterk curriculum.
Verwacht inspirerende keynotes van Tim Surma en Pedro De Bruyckere, interactieve workshops waarin theorie en praktijk samenkomen, en veel ruimte om ervaringen uit te wisselen met collega’s uit het veld. Of je nu leraar, intern begeleider, schoolleider of onderwijsadviseur bent … dit congres geeft je kennis, handvatten én inspiratie om de leskwaliteit aan te pakken.
Let op: early-bird korting tot 1 juli 2026!
Een congres georganiseerd door Uitgeverij OMJS en LannooCampus.
Keynotes & workshops
Het congres heeft twee keynotesprekers:
- Tim Surma (LannooCampus)
- Pedro de Bruyckere (LannooCampus)
Daarnaast zijn er workshops van auteurs:
- Volgt snel
- Volgt snel
- Volgt snel
Programma
- 09.30 uur inloop met een koffie & thee
- 09.45 uur opening
- 10.00 uur keynote lezing
- 11.15 uur workshops ronde 1
- 12.15 uur lunch
- 13.15 uur workshops ronde 2
- 14.30 uur keynote lezing
- 15.30 uur afsluiting
- 16.00 uur borrel
- 16.30 uur einde
Kosten
Kosten voor deelname zijn € 395,- inclusief drankjes & lunch én goodiebag (met boektitels van de twee keynotesprekers).
Vrienden van OMJS ontvangen 10% korting!
Waar & wanneer?
Het congres vindt plaats op maandag 18 januari 2027, van 09.30 – 16.30 uur!
De locatie is Fifth NRE in Eindhoven, nabij station Eindhoven Centraal.





